O PROJEKTE

Kto sme?

Profesionáli pôsobiaci na realitnom trhu od roku 2008. Zaoberáme sa prenájmom nehnuteľností a s našim tímom pôsobíme na celosvetovom trhu.

Čo prinášame?

Nakoľko aktuálna situácia ohľadom ochorenia COVID-19 vzbudila v ľuďoch obavu z osobných stretnutí, a zároveň si ceníme každého čas, prinášame Vám možnosť profesionálneho prenájmu Vašej nehnuteľnosti ONLINE. Celý projekt sa nesie pod názvom Rent4All a všetky informácie môžte nájsť na našej stránke.

Ako to celé funguje?

Stačí ak vyplníte náš formulár s informáciami a fotografiami Vašej nehnuteľnosti a potvrdíte spoluprácu s nami, online. Následne Vašu nehnuteľnosť zaradíme do našej databázy a pridelíme Vám osobného agenta, ktorý Vašu nehnuteľnosť osobne obhliadne.
Nie sú potrebné žiadne zdĺhavé stretnutia a postupy.
Vaša nehnuteľnosť bude inzerovaná do 24hodín na najväčších realitných portáloch, ako aj prostredníctvom sociálnyych sietí.

Taktiež bude Vaša ponuka spárovaná s interným zoznamom klientov našej materskej spoločnosti ADRID REAL, s.r.o., ktorých dopyt sa zhoduje práve s Vašou ponukou.

Akonáhle budeme mať záujemcov o obhliadku Vašej nehnuteľnosti, budeme Vás kontaktovať a dohodneme si spoločný termín.

Po úspešnej obhliadke Vám bude našim právnym oddelením vypracovaná Zmluva o nájme nehnuteľnosti a Odovzdávací protokol. Stačí si uvedené dokumenty vytlačiť a bezpečne Vašu nehnuteľnosť odovzdať.

Aké sú poplatky?

Celá táto služba je pre Vás vykonaná za najnižší poplatok na trhu a preto Vaša nehnuteľnosť má vyššiu šancu na prenájom. A tak nájomcom šetria až niekoľko stoviek Eur v porovnaní s bežnými províziami. Naša cena je už od 300 Eur. Nakoľko u nás nájdu klienti najnižší poplatok na trhu, dokážeme Vašu nehnuteľnosť prenajať rýchlejšie.

Prečo je daná služba ponúkaná za tak nízku odmenu?

Nakoľko rozumieme, že rýchlosť je pre Vás pri tejto službe prvoradá, pracujeme online, a teda za minimálne náklady.
Našou prioritou je spokojnosť klienta, preto aj pri tejto službe pracujeme efektívne so zameraním sa na Vaše potreby.

Prečo to celé robíme?

Nakoľko sa venujeme nehnuteľnostiam už dlhé obdobie, stretávame sa s klientami a sledujeme vývoj na trhu, rozhodli sme sa priniesť možnosť prenájmu pre všetkých a podať pomocnú ruku počas pandémie – či už chcete Vašu nehnuteľnosť prenajímať exkluzívne, kvantitatívne alebo prostredníctvom súkromnej inzercie, určite to chcete urobiť v čo najkratšom čase a bezpečne.

My Vám v tom pomôžeme prostredníctvom nášho know-how a s oporou nášho právneho oddelenia.

U nás nájdu klienti najnižší poplatok za sprostredkovanie. Všetky poplatky zverejňujeme priamo pri každej našej ponuke.

Naše dlhoročné skúsenosti vedú k tomu, že nehnuteľnosti, ktoré prenajíma majiteľ cez viaceré realitné kancelárie, sú znehodnotené, keďže nie každá realitná kancelária  má zverejnenú výšku svojej odmeny alebo ak má, sú mnohokrát odlišné, a tak nájomca skúša u každého realitného makléra, kým nezíska tú najnižšiu ponuku.

Nie je našou povinnosťou obhajovať naše služby, ale nájsť riešenie pre každého.

A preto prinášame riešenie s názvom BASIC A SMART PRENÁJOM.

Nekladieme si žiadne podmienky – môžete naďalej prenajímať svoju nehnuteľnosť osobne, respektíve ďalších partnerov.

V prípade, že máte záujem o naše exkluzívne služby, prejdite prosím na Prenájom Premium.

BEZPEČNOSŤ

Prestaňte sa spoliehať na vzory zmlúv na internete.
Naša každá Nájomná zmluva je vždy vyhotovená našim právnym oddelením, a preto môžte mať istotu, že vždy v súlade s platnou legislatívou a všetkými potrebnými ustanoveniami. Zároveň Vám dodáme Protokol o odovzdaní nehnuteľnosti, aby sme Vám zaručili bezpečné odovzdanie so všetkými náležitostiami a Vy sa už nemusíte o nič starať.

Čo treba urobiť?

Vyplňte prosím nižšie uvedený kontaktný formulár  a budeme Vás čoskoro kontaktovať.

Rozsah služieb a porovnanie Basic / Premium


POSTUP

 1. KROK

  Vyplníte náš formulár s informáciami a fotografiami Vašej nehnuteľnosti. Vzájomne si potvrdíme spoluprácu ONLINE.

 2. KROK

  Pridelíme Vám osobného agenta, ktorý Vašu nehnuteľnosť obhliadne. Následne Vašu nehnuteľnosť zaradíme do našej databázy.

 3. KROK

  Akonáhle budeme mať záujemcov o obhliadku Vašej nehnuteľnosti, budeme Vás kontaktovať a dohodneme si spoločný termín.

 4. KROK

  Po úspešnej obhliadke Vám bude našim právnym oddelením vypracovaná Zmluva o nájme nehnuteľnosti a Odovzdávací protokol. Stačí si uvedené dokumenty vytlačiť a bezpečne Vašu nehnuteľnosť odovzdať.

RÝCHLO – SVIŽNE 

 AUTOMATIZOVANE

Basic Rent – ADRID REAL